Indkøbskurv
0
0 varer lagt i indkøbskurven

Kontakt os

Kontakt os

Har du spørgsmål til din bookning eller lignende er du meget velkommen til at kontakte vores Personlige Shoppere pr. mail eller telefon.

 

KGS NYTORV

Generel forespørgsel, +45 42 13 59 04,
personligshopper.kgn@magasin.dk

Annika Dehlén
Annika.dehlen@magasin.dk

Karolina Sasik
Karolina.Sasik@magasin.dk

Christina Øe Andersen
Christina.Andersen@magasin.dk

Maria Larsen
MariaLouise.Larsen@magasin.dk

Mimi Mac
Mimi.Mac@magasin.dk

Anders Kiel (Herre Personlig Shopper)
Anders.Kiel@magasin.dk

Freya Gardersøe (Beauty Shopper)
freya.gardersoe@magasin.dk

Aneta Bülow (Lingeri Shopper), +45 42 13 56 14,
Aneta.Bulow@magasin.dk

 

FIELD'S

Generel forespørgsel, +45 42 13 55 18,
personligshopper.fields@magasin.dk

Malene Blaabjerg
Malene.Blaabjerg@magasin.dk

 

RØDOVRE

Generel forespørgsel, +45 33 18 39 00,
personligshopper.rodovre@magasin.dk

Sheila Bendix Melms
Sheila.bendixmelms@magasin.dk

Son (Beauty Shopper)
Son.Norouz@magasin.dk

Bianca Preuss (Lingeri Shopper)
Bianca.Preuss@magasin.dk

 

LYNGBY

Generel forespørgsel, +45 33 18 36 59,
personligshopper.lyngby@magasin.dk

Anna E. Schifter-Holm
Anna.schifter-holm@magasin.dk

Isbah Shabbir
Isbah.shabbir@magasin.dk

Michelle Møller (Beauty Shopper)
Michelle.moller@magasin.dk

 

ODENSE

Generel forespørgsel, +45 42 13 56 28,
personligshopper.odense@magasin.dk

Christina Lis Skov
Christina.Skov@magasin.dk

Anita Balsby (Lingeri Shopper)
Anita.Balsby@magasin.dk

Charlotte Søskov (Beauty Shopper), +45 63 14 56 19,
Charlotte.soeskov@magasin.dk

 

AARHUS

Generel forespørgsel, +45 42 13 56 15,
personligshopper.aarhus@magasin.dk

Anne bundgaard

anne.bundgaard@magasin.dk

Tanya Conolly
Tanya.Conolly@magasin.dk

Helle Jensen (Beauty Shopper)
Helle.jensen@magasin.dk

Nina Sisgaard (Lingeri Shopper)
Nina.Sigsgaard@magasin.dk
 

Magasin.dk bruger cookies for at give dig en bedre oplevelse gemmer vi dine informationer om dit besøg på magasin.dk Læs mere