Skip to main content
Forside Bolig Lamper Loftlamper

UMAGE

Asteria Up

3.299 kr.
Optjen 3299 stjernepoint med Magasin Goodie

accessibility.variation.selection

Størrelse: Medium
Fri fragt på ordrer over 499 kr. for Goodie medlemmer. Læs mere
30 dages retur. Læs mere
Levering inden for 1-2 hverdage. Læs mere
Hent i forretning. Læs mere
Det kan være en udfordring at finde det rigtige lys til køkkenet og gangen. Asteria Up-loftlampen tilbyder ikke kun det perfekte lys, men er også en meget diskret og stilfuld løsning. Lampeskærmen er placeret på en messingbase, der giver et raffineret udtryk til Design. Et toppanel giver også et omgivende lys opad, hvilket forbedrer Design detaljer og sikrer en blød atmosfære i det omgivende rum. Fås i medium og large i tre forskellige farver.
Asteria Up
UMAGE
Asteria Up
3.299 kr.
Loading...