UMAGE
Asteria Up
4.899 kr.
Optjen 4899 stjernepoint med
Magasin Goodie
Magasin Goodie
accessibility.variation.selection
Størrelse:
Large
Vælg størrelse
Fri fragt på ordrer over 499 kr. for Goodie medlemmer. Læs mere
30 dages retur. Læs mere
Levering inden for 1-2 hverdage. Læs mere
Hent i forretning. Læs mere
Det kan være en udfordring at finde det rigtige lys til køkkenet og gangen. Asteria Up-loftlampen tilbyder ikke kun det perfekte lys, men er også en meget diskret og stilfuld løsning. Lampeskærmen er placeret på en messingbase, der giver et raffineret udtryk til Design. Et toppanel giver også et omgivende lys opad, hvilket forbedrer Design detaljer og sikrer en blød atmosfære i det omgivende rum. Fås i medium og large i tre forskellige farver.
Lagt i kurven
Vil du se mere UMAGE?
Populære boligkategorier
- Plakater
- Plaider
- Sengetøj
- Knager
- Opbevaring
- Gulvtæpper
- Røremaskiner
- Bestik
- Håndklæder
- Varmepuder
- Massagepistoler
- Badeværelse
- Bambus sengetøj
- Reoler
- Møbler
- Dyner
- Elektronik
- Vækkeure
- Lamper
- Minihakkere
- Vaffeljern
- Tyngdedyner
- Hovedpuder
- Servering
- Køkkenmaskiner
- Lyskilder
- Pendler
- Køkkenudstyr
- Vaser
- Vin & bar
Populære boligmærker
- Royal Copenhagen
- Georg Jensen
- Kay Bojesen
- Nespresso
- House Doctor
- Dyson
- Bjørn Wiinblad
- Alfi
- Le Creuset
- Kähler
- Ferm Living
- Hoptimist
- Jura
- Meraki
- Broste Copenhagen
- Eva Trio
- Ib Laursen
- Sirius
- Eva Solo
- HAY
- Stelton
- Spiegelau
- Gubi
- Kitchenaid
- Frederik Bagger
- Bloomingville
- Lyngby Porcelæn
- Vipp
- Marimekko
- Bodum