Kontakt os - Magasin Onlineshop - Køb dine varer og gaver online
CurrentCustomer.registered: false
CurrentCustomer.authenticated: false
Indkøbskurv
Kurv 
(0)
0 VARER

Kontakt os

Har du spørgsmål til din bookning eller lignende er du meget velkommen til at kontakte vores Personlige Shoppere pr. mail eller telefon.
 

KGS NYTORV
Generel forespørgsel, +45 42 13 59 04,
personligshopper.kgn@magasin.dk

Annika Dehlén, +45 25 59 69 68
Annika.dehlen@magasin.dk 

Karolina Sasik, +45 42 13 58 09
Karolina.Sasik@magasin.dk

Laura Terkildsen, +45 42 13 55 44
Laura.Terkildsen@magasin.dk

Maria Larsen (på barsel), +45 42 13 55 42
MariaLouise.Larsen@magasin.dk

Pia Jackson, +45 27 80 05 70
Pia.Jackson@magasin.dk

Christina Øe Andersen, +45 27 80 25 00
Christina.Andersen@magasin.dk 

Anders Kiel, +45 42 13 56 39
Anders.Kiel@magasin.dk 

Aneta Bülow (Lingeri Shopper), +45 42 13 56 14
Aneta.Bulow@magasin.dk

Camilla Bæk (Beauty Shopper), +45 42 13 55 72
Camilla.Baek@magasin.dk

Fransiska Olivia Frisesdal +45 42 13 55 62
Fransiska.Olivia.Frisesdal@magasin.dk

 

FIELD'S  
Generel forespørgsel, +45 42 13 55 18,
personligshopper.fields@magasin.dk

Malene Blaaberg, +45 42 13 59 46,
Malene.Blaabjerg@magasin.dk

 

 
RØDOVRE
Generel forespørgsel, +45 42 13 55 93, 
personligshopper.rodovre@magasin.dk

Malene Godt Gregersen, +45 42 13 56 41
Malene.Gregersen@magasin.dk 

Bianca Preuss (Lingeri Shopper), +45 42 13 57 08 
Bianca.Preuss@magasin.dk 

 

  

LYNGBY 
Generel forespørgsel,  +45 42 13 58 51
personligshopper.lyngby@magasin.dk  

Anna E. Schifter-Holm, +45 42 13 52 62
Anna.schifter-holm@magasin.dk

Stine Andersen, +45 27 80 18 95,
Stine.Andersen@magasin.dk       

Kathrine Katborg (Lingeri Shopper), +45 42 13 52 61
Kathrine.Katborg@magasin.dk

 

 
ODENSE 
Generel forespørgsel, +45 42 13 55 50, 
personligshopper.odense@magasin.dk

Karen Wohlert, +45 42 13 56 12,

Karen.Wohlert@magasin.dk

Christina Lis Skov, +45 42 13 56 28
Christina.Skov@magasin.dk

Anita Balsby (Lingeri Shopper), +45 42 13 51 75
Anita.Balsby@magasin.dk

 

AARHUS
Generel forespørgsel, +45 42 13 58 36,
personligshopper.aarhus@magasin.dk

Sarah Holm, +45 42 27 80 18 85
Sarah.Holm@magasin.dk

Nina Sisgaard (Lingeri Shopper), +45 87 31 65 71,
Nina.Sigsgaard@magasin.dk

Rikke Laursen (Beauty Shopper), +45 87 31 65 76,
Rikke.Laursen@magasin.dk

Tanya Conolly, +45 42 13 55 69,
Tanya.Conolly@magasin.dk

 


 
 

 
Magasin.dk bruger cookies for at give dig en bedre oplevelse gemmer vi dine informationer om dit besøg på magasin.dk Læs mere