Kontakt os - Magasin Onlineshop - Køb dine varer og gaver online
Indkøbskurv
0
0 varer lagt i indkøbskurven

Kontakt os

Har du spørgsmål til din bookning eller lignende er du meget velkommen til at kontakte vores Personlige Shoppere pr. mail eller telefon.
 

KGS NYTORV
Generel forespørgsel, +45 42 13 59 04,
personligshopper.kgn@magasin.dk

Annika Dehlén
Annika.dehlen@magasin.dk 

Karolina Sasik
Karolina.Sasik@magasin.dk

Laura Terkildsen
Laura.Terkildsen@magasin.dk

Christina Øe Andersen
Christina.Andersen@magasin.dk 

 

Maria Larsen 
MariaLouise.Larsen@magasin.dk

 

Mimi Mac

Mimi.Mac@magasin.dk

 

Anders Kiel (Herre Personlig Shopper)
Anders.Kiel@magasin.dk

 

Freya Gardersøe (Beauty Shopper)
freya.gardersoe@magasin.dk

 

Aneta Bülow (Lingeri Shopper), +45 42 13 56 14
Aneta.Bulow@magasin.dk

 


FIELD'S  
Generel forespørgsel, +45 42 13 55 18,
personligshopper.fields@magasin.dk

Malene Blaabjerg
Malene.Blaabjerg@magasin.dk

 

 
RØDOVRE
Generel forespørgsel, +45 33 18 39 00, 
personligshopper.rodovre@magasin.dk
 

Sheila Bendix Melms
Sheila.bendixmelms@magasin.dk

 

Bianca Preuss (Lingeri Shopper)
Bianca.Preuss@magasin.dk 

 

 

LYNGBY 
Generel forespørgsel, +45 33 18 36 59
personligshopper.lyngby@magasin.dk  

Anna E. Schifter-Holm
Anna.schifter-holm@magasin.dk

Michelle Møller (Beauty Shopper)
Michelle.moller@magasin.dk

 

 

ODENSE 
Generel forespørgsel, +45 42 13 55 50, 
personligshopper.odense@magasin.dk

Christina Lis Skov
Christina.Skov@magasin.dk

Anita Balsby (Lingeri Shopper)
Anita.Balsby@magasin.dk

 

Charlotte Søskov (Beauty Shopper), +45 63 14 56 19  

Charlotte.soeskov@magasin.dk

 


AARHUS
Generel forespørgsel, +45 42 13 58 36,
personligshopper.aarhus@magasin.dk

Mathilde Badstue

mathilde.badstue@magasin.dk

 

Tanya Conolly
Tanya.Conolly@magasin.dk

 

Helle Jensen (Beauty Shopper)
Helle.jensen@magasin.dk


Nina Sisgaard (Lingeri Shopper)
Nina.Sigsgaard@magasin.dk

 



 

 


 
 

 
Har du spørgsmål?
Online
33 18 20 05

Man. - Fre: kl. 09.00 - 22.00

Weekend: kl. 10.00 - 22.00

Forretninger
33 11 44 33

Man - Fre: kl. 10.00 - 17.00

Weekend og helligdage: Lukket

1
Magasin.dk bruger cookies for at give dig en bedre oplevelse gemmer vi dine informationer om dit besøg på magasin.dk Læs mere