Kontakt os - Magasin Onlineshop - Køb dine varer og gaver online
CurrentCustomer.registered: false
CurrentCustomer.authenticated: false
Indkøbskurv
Kurv 
(0)
0 VARER

Kontakt os

Har du spørgsmål til din bookning eller lignende er du meget velkommen til at kontakte vores Personlige Shoppere pr. mail eller telefon.
 

KGS NYTORV
Generel forespørgsel, +45 42 13 59 04,
personligshopper.kgn@magasin.dk

Annika Dehlén
Annika.dehlen@magasin.dk 

Karolina Sasik
Karolina.Sasik@magasin.dk

Laura Terkildsen
Laura.Terkildsen@magasin.dk

Christina Øe Andersen
Christina.Andersen@magasin.dk 

 

Mimi Mac

Mimi.Mac@magasin.dk

 

Anders Kiel (Herre Personlig Shopper)
Anders.Kiel@magasin.dk

 

Camilla Bæk (Beauty Shopper)
Camilla.Baek@magasin.dk

 

Aneta Bülow (Lingeri Shopper), +45 42 13 56 14
Aneta.Bulow@magasin.dk

 

Maria Larsen (på barsel)
MariaLouise.Larsen@magasin.dk


FIELD'S  
Generel forespørgsel, +45 42 13 55 18,
personligshopper.fields@magasin.dk

Malene Blaaberg
Malene.Blaabjerg@magasin.dk

 

 
RØDOVRE
Generel forespørgsel, +45 33 18 39 00, 
personligshopper.rodovre@magasin.dk
 

Sheila Bendix Melms
Sheila.bendixmelms@magasin.dk

 

Bianca Preuss (Lingeri Shopper)
Bianca.Preuss@magasin.dk 

 

 

LYNGBY 
Generel forespørgsel, +45 33 18 36 59
personligshopper.lyngby@magasin.dk  

Anna E. Schifter-Holm
Anna.schifter-holm@magasin.dk

Stine Andersen
Stine.Andersen@magasin.dk       

Michelle Møller (Beauty Shopper)
Michelle.moller@magasin.dk

 

Kathrine Katborg (Lingeri Shopper)
Kathrine.Katborg@magasin.dk

 

 

ODENSE 
Generel forespørgsel, +45 42 13 55 50, 
personligshopper.odense@magasin.dk

Karen Wohlert

Karen.Wohlert@magasin.dk

Christina Lis Skov
Christina.Skov@magasin.dk

Anita Balsby (Lingeri Shopper)
Anita.Balsby@magasin.dk

 

AARHUS
Generel forespørgsel, +45 42 13 58 36,
personligshopper.aarhus@magasin.dk

Sarah Holm
Sarah.Holm@magasin.dk

 

Tanya Conolly
Tanya.Conolly@magasin.dk

 

Helle Jensen (Beauty Shopper)
Helle.jensen@magasin.dk


Nina Sisgaard (Lingeri Shopper)
Nina.Sigsgaard@magasin.dk

 



 

 


 
 

 
Magasin.dk bruger cookies for at give dig en bedre oplevelse gemmer vi dine informationer om dit besøg på magasin.dk Læs mere